אודות

גיא עדן – אודות חברת "גיא עדן" הוקמה לפני כעשר שנים בראשותו של גלעד יהב. החברה מתמחה במתן שירותים ופתרונות הקשורים לגינה ועיצובה: ריהוט גן, אלמנטים מעץ המוסיפים ליופיה של הגינה, פתרונות הצללה וריצוף כמו פרגולות עץ וריצוף מדק טבעי. במתן כל אותם שירותים מקפידה החברה על שימוש בחומרי גלם איכותיים, מקצועיות, ורמת שירות גבוהה. השירותיות שחרטה החברה על דגלה באה לידי ביטוי בין היתר ביעוץ וליווי בכל הקשור לעיצוב הגינה וזאת בהתחשב בתנאי הסביבה הקיימים בה: מידת ההצללה, הקרקע ועוד, וכן באחריות לתקופה ארוכה. העץ בו עושה החברה שימוש בבניית האלמנטים והריהוט הוא עץ איכותי שחלקו מיובא מאיטליה וצרפת וחלקו הוא עץ מקומי. השירותים שמציעה החברה:
  • ריהוט גן: החברה מציעה ריהוט גן איכותי הכולל פינות ישיבה המכילות מספר גדול של מקומות ישיבה ומתאימות לאירוח. איכות העץ והריפוד המותאם היטב לעמוד בתנאי מזג האויר המשתנים משדרגים את הישיבה בגינה והאירוח בה באופן משמעותי ומאפשרים למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בגינה. מעבר לריהוט המיועד לגן, חברת גיא עדן מציעה גם מיטות מעץ מלא העשויות חומר איכותי וידידותי לסביבה.
  • התקנת דשא סינטטי: מניסיון של שנים חברת "גיא עדן" מקפידה על התקנת דשא סינטטי באופן מסודר תוך שמירה על כל השלבים הנדרשים כדי שהדשא ישמר כמו חדש לאורך זמן.
  • אלמנטים מעץ: מעבר לריהוט הגן חברת "גיא עדן" מספקת אלמנטים עיצוביים מעץ שהופכים את הבילוי והישיבה בגינה לחוויה. נדנדות, חביות עץ, שולחנות קק"ל המתאימים לפיקניקים משפחתיים ואירוח ושלל אלמנטים נוספים על פי רצונו וטעמו של הלקוח הם רק חלק מהאלמנטים שמציעה החברה.
  • פרגולות ודקים: חברת גיא עדן, מתוך רצון לספק ללקוחותיה את התנאים הנוחים ביותר בגינתם, בונה פרגולות המהוות מקום ישיבה אידיאלי לימים החמים. הן הפרגולות והן ריצוף הדק עשויים מסוג עץ על פי בחירת הלקוח, שישתלב באופן הרמוני בעיצוב הכללי של הגינה.
חברת "גיא עדן" מציעה מגוון רחב של שירותים ומוצרים לעיצוב וריהוט הגינה והמרפסת. השילוב בין חומרים איכותיים שהחברה לא מהססת להשקיע בהם על מנת להביא לתוצר סופי משובח, שירות אדיב ומקצועי, יעוץ לאורך כל הדרך ואחריות גם לאחר ההתקנה מביא לכך שגיא עדן צברה מוניטין רב בתחום עיצוב הגינות. בעשר שנות פעילותה היא רכשה קהל לקוחות רחב, נאמן ומגוון, החל מלקוחות פרטיים דרך חברות ועד גופים ציבוריים ומוסדות גדולים עימם היא עובדת באופן שוטף. זקוקים ליעוץ בעיצוב הגינה? מחפשים ריהוט גן איכותי ואלמנטים שיעניקו לגינה ערך מוסף? חברת "גיא עדן" תשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה או פניה וזאת תוך הקפדה על איכות ומצוינות השירות ומתן יחס אישי ואדיב לשביעות רצונכם. נשמח לסייע לכם להפוך את הגינה לפינת החלומות הקטנה שלכם.