בניית רצפת דק

אחד הדברים החשובים ביותר בחצר ביתית הוא שיהיה נעים לשבת בה, שיהיה כיף להתהלך בה. הרי אף אחד לא מעוניין שתהיה לו חצר, בטח לא אם מדובר בחצר גדולה ורחבה, שלא יהיה לו בה כל אפשרות להזמין חברים או לשבת עם המשפחה, ושהפעמים היחידות בהם הוא יתקרב אליה, יהיו רק כדי להשליך אליה עוד חפץ בו הוא כבר לא מעוניין.

חשיבותה הגדולה של בניית רצפת דק

לכן, על מנת שהחצר שלכם לא תהיה חצר מוזנחת כפי שניתן לראות בלא מעט בתים, כדאי מאוד לעזור לה ולהפוך אותה לחצר איכותית שכל אחד יהיה מעוניין לצאת אליה ולשבת בה. והדרך הטובה ביותר לעשות היא באמצעות בניית רצפת דק. לעיתים הדשא צומח פרא ומסתתרים בו חרקים ומזיקים רבים, לפעמים הוא סתם נאכל ומה שנותר ממנו הוא אך ורק קוצים שרופים או חול, אך באמצעות רצפת דק לא תיאלצו להתמודד עם אף אחד מהדברים הללו, מאחר ותוכלו להתהלך באופן חופשי על אחד מהמשטחים הנעימים ביותר הקיימים בעבור חצרות וגינות.

 

 

כיצד בונים רצפת דק

על מנת להגשים את המטרה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת גיל לגינה ואנחנו כבר נדאג לכם לרצפת דק איכותית, רצפה שתהיה עשויה בדיוק מסוג המשטח אותו אתם בחרתם. בניית רצפת דק הינה פעולה לא פשוטה אך בהחלט משתלמת. מדובר בפעולה בה מניחים ובנים ריצוף מעץ בסוגים שונים, ריצוף שיחליף את הבסיס שהיה בחצר קודם לכן, בין אם מדובר באדמה ובין אם מדובר דווקא בבטון, על מנת שלכל דיירי הבית ולכל אורח בחצר, יהיה הרבה יותר נוח להתהלך בה. כל רצפה תגרור בעקבותיה סגנון התקנה שונה של דק, ולכן חשוב מאוד לקחת חברה בעלת ניסיון בתחום, על מנת שהיא תוכל להתאים בדיוק את הרצפה הנכונה ולעשות זאת בדיוק בסגנון העבודה הנכון. ישנם לא מעט סוגי דקים, ביניהם משטח עשוי עץ אורן ומשטח עשוי עץ טיק בורמזי, אשר מתוכם אתם תהיו אלה שתבחרו את המשטח המתאים ביותר עבורכם, המשטח עליו תבחרו להתהלך בחצר הפרטית שלכם.