שולחנות קק"ל

למי מאיתנו לא יצא, או עדיין יוצא, ללכת ביום העצמאות לפארקים הלאומיים עם כל המשפחה, להוציא את המנגל, להכין את הבשר, לפרוס את הסלטים ולשבת על אחד מהשולחנות הפנויים בפארק

 

שולחנות קק"ל בפארקים הלאומיים

שולחנות אלו הם שולחנות קק"ל, ואת השולחנות הללו אתם יכולים למצוא בכל גן ציבורי ובכל פארק לאומי אליו אתם מעוניינם לצאת על מנת לערוך פיקניק משפחתי, לעשות על האש עם החברים או סתם לשבת ולדבר עם בן או בת הזוג. אך למרות שאין מי שלא אוהב את השולחנות הללו, בהחלט ניתן לומר שלא כולם אוהבים לצאת החוצה ולשבת באותם גנים ציבוריים, שחלקם הפכו לציבוריים מדי וכמעט ולא ניתן לעבור יום מבלי לראות אנשים שונים ומשונים יושבים עליהם, שוכבים עליהם ומשאירים את כל הבלאגן שהצטבר מהחגיגות אותן הם ערכו קודם לכן על השולחנות הללו. לכן, עבור מי שמעוניין להשתמש בשולחנות הללו אך לא רוצה לעשות זאת בפארקים הלאומיים ובגנים הציבוריים, יש פתרון.

כיצד ניתן לרכוש שולחן קק"ל לחצר הבית?

כיום, ניתן למצוא את השולחנות הללו גם ללא הפארקים של קרן קיימת לישראל, ואפשר בלא שום בעיה להזמין אותם אליכם הביתה. כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת גיל לגינה, ולהזמין שולחן קק"ל ממגוון השולחנות הרב אותו תוכלו להשיג בחברה. שולחנות קק"ל אותם אנו מספקים עשויים עץ אורן ולכן אורך החיים שלהם הינו רב, מכיוון שחומר זה הינו עמיד בכל מזג אוויר, ולכן גם בגשמים העזים של החורף וגם בשמש הקופחת של הקיץ, תוכלו להשאיר את השולחן בחצר האחורית של ביתכם בלא שום בעיה וללא שום חשש. נוסף על טיב החומרים ממנו עשויים השולחנות, הם גם נהנים מאיכות גימור גבוהה, מה שהופך אותם לבחירה הטובה ביותר לגינה שלכם או לחצר הבית שלכם. שולחנות אלה מגיעים במגוון רחב של גדלים ובטווח רחב של גוונים, וכך לצד השולחנות הקלאסיים אותם אנו רואים בכל גינה ציבורית, תוכלו לקחת אליכם הביתה דווקא שולחנות קטנים יותר המתאימים לילדים או לחילופין שולחנות בגודל טבעי אך בעלי צבעים אטרקטיביים הרבה יותר ושונים באופן מוחלט מהצבעים אותם התרגלתם לראות.