פרגולות ודקים

הריצוף שנבחר לגינה הוא אחד האלמנטים הבולטים ביותר בה. ריצוף הגינה בדק טבעי נותן מיד תחושה של כפריות, חמימות וטבעיות. למרות שישנן היום אלטרנטיבות כמו ריצוף דמוי דק, אין כמו המקור- דק העשוי מעץ אמיתי. אם אל הדק תתווסף גם פרגולה מעץ שתספק לנו מקום מוצל ונעים לשבת בו בקיץ, הפוטנציאל של הגינה ימוצה במלואו.

יופי הדק והפרגולה מתורגמים גם לערך כספי

מעבר לתחושה הרומנטית, התחושה שאתם נמצאים בנופש אצלכם בבית, לדק ולפרגולה ישנן השלכות גם מבחינה חומרית: העלאת ערך הנכס. נמצא שמחפשי דירות שיש בהן גינה או מרפסת מוכנים להשקיע ולשלם מרפסת או הגינה הכוללות בתוכן גם דק ופרגולה, כשישנה עדיפות לפרגולות מעץ ולדק אמיתי. הרוכשים מדמיינים כבר את היום שאחרי, את הכיף הגדול שישנו בישיבה תחת הפרגולה וההליכה ברגליים יחפות על גבי הדק ומוכנים להשקיע יותר בבית הכולל גם אלמנטים אלה. לכן, קחו בחשבון כי ריצוף המרפסת או הגינה בדק ובניית פרגולה מעלים את ערך הדירה וזו השקעה משתלמת גם לטווח הארוך. באזורים בהם אחוז גבוה של אוכלוסיה דתית לפרגולה ישנו יתרון נוסף ומשמעותי כשהיא משמשת מרפסת סוכה.

דק ופרגולות בגוונים רבים

את הדקים והפרגולות לגינה אפשר לבנות מסוגים שונים של עץ ולהחליט האם ברצונכם עץ בהיר בעל מראה קרמי, עץ בעל צבע חום חזק או חום כהה. ישנם גוונים רבים של עץ ואף ניתן לשחק בצבעים של האלמנטים השונים לגינה העשויים עץ וליצור מראה ייחודי ומעניין. מעבר לדק ולפרגולות נשמח לבנות עבורכם אלמנטים שונים מעץ וליצור עיצוב הרמוני לגינה.

עץ עמיד ותחזוקה מינימלית

רבים חוששים מדק העשוי עץ טבעי או פרגולה העשויה עץ בגלל טבעיות החומר, מה שהופך אותו כביכול לפחות עמיד בפני פגעי מזג האוויר ללא תחזוקה קפדנית במיוחד. אנו בונים את הדק או הפרגולות מעץ העמיד במיוחד בפני שינויים במזג האוויר. הדק או הפרגולה מותקנים במקצועיות רבה ויחזיקו שנים . התחזוקה הנדרשת היא מינימלית: ניקוי מדי פעם, שימון ומריחה בלכה אחת לתקופה. ישנם גם עצים שכלל אינם זקוקים למריחת לכה כמו עץ טיק למשל. אנחנו נייעץ לכם באשר לסוג העץ המתאים לתנאי הסביבה שלכם וידרוש מכם תחזוקה מינימלית.

בתור ארץ עם שמש, אשר מצד אחד אחד הבילויים האהובים הוא ישיבה או אירוח בגינה ובמרפסת, ומצד שני יש להישמר מפני השמש הקופחת, פרגולה היא פתרון מצוין אשר מגן מהשמש אך עדיין מאפשר ליושבים בה ליהנות מן הרוח. ריצוף הדק הטבעי, מעבר למראה היפה או לתחושה הנעימה שישנה בדריכה עליו, הוא חוסך לא מעט בכך שהוא מחליף דשא טבעי או אזור צמחיה הדורשים השקיה.

אנחנו נשמח לרצף את הגינה או המרפסת בריצוף דק ולבנות את הפרגולה שתספק לכם הנאה בבילוי בגינה.