אלמנטים לגינה מעץ

עץ הוא אחד החומרים הפופולאריים ביותר לשימוש בגינה. העץ נותן מראה טבעי וכפרי גם למרפסת או גינה הממוקמות בלב בעיר. הוא גם משרה תחושת חמימות. מעבר לריהוט מעץ, פרגולות או דקים, ניתן לקשט גם באלמנטים לגינה מעץ. אלמנטים אלה מפזרים את החמימות ויוצרים את האווירה הטבעית גם אם הריהוט או אלמנטים מרכזיים בגינה הם מחומרים אחרים כמו אבן, זכוכית או מתכת. שילוב אלמנטים מעץ עם חומרים אלה יוצרת עניין ואיזון- שילוב בין חומרים "קרים" לחומרים "חמים". אנו מציעים אלמנטים לגינה מעץ אשר יוסיפו לגינה עניין רב ויהפכו אותה למקום מעניין ולא רק נעים.

נדנדות מעץ: נדנדות מעץהן אלמנט אשר לוקח אותנו מיד אל הילדות, אל מקום תמים יותר. מי לא זוכר את מתקני המשחקים ביערות קק"ל אשר היו מורכבים כולם מעץ. אותם מתקני משחקים המשתלבים באופן טבעי לחלוטין עם הסביבה שלהם הולכים ופוחתים, אך בגינה שלנו נוכל לשחזר את אותה טבעיות ותמימות בעזרת נדנדות מעץ. נדנדות עץ שאנו בונים הן בטיחותיות, חזקות ועמידות החוזק והעמידות לא באים על חשבון האסתטיקה. המראה היפה והעדין הולך יד ביד עם החוזק של הנדנדה אשר תישמר למשך זמן רב. הנדנדות הן גדולות ורחבות כך שכל המשפחה יכולה להתנדנד יחד.

שולחנות קק"ל: המראה של שולחנות קק"ל העשויים עץ ובנויים בפשטות עם ספסלים המהווים חלק מן השולחן מזכירים מיד את הפיקניקים המשפחתיים שאליהם יצאנו כילדים וממשיכים לצאת אליהם עד היום. את אותו שולחן עץ פשוט לכאורה, שמזמין אותנו לפרוש את האוכל שהבאנו ולשבת בכיף, ניתן להתקין גם בגינה שלכם. כך תוכלו לבחור האם לעשות את הפיקניק אצלכם בגינה או באחד היערות. שולחן קק"ל הוא מצוין לארוחה עבור המשפחה הגרעינית אך גם עבור ארוחה הכוללת מספר מוזמנים. השולחן רחב ויש עליו מקום לארוחה גדולה. כך גם על הספסלים הצמודים אליו יכולים להכיל לא מעט אורחים.

חביות יין: אם אתם רוצים ליצור אווירה טוסקנית בגינה שלכם, ואתם חובבי יין, חביות מעץ הן קישוט נפלא לגינה או למרפסת שלכם. זהו לא עוד עיטור נחמד שיוצר צבע. חביות יין מעץ הן אמירה של ממש. הן מעידות מי אתם, מה אתם אוהבים ומהו הסגנון שלכם. את חביות היין ניתן להפוך מקישוט נטו למקום ישיבה, מה שנותן להן ייחודיות רבה עוד יותר. אנחנו נבנה עבורכם חביות מלאות קסם עם ניחוח אירופאי עתיק יחד עם שורשיות וקשר לאדמה ולארץ בה אתם גרים, שהגפן (או השעורה, תלוי במשקה האהוב עליכם) הן חלק בלתי נפרד ממנה.

מחפשים לעטר את הגינה ברהיט ייחודי מעץ או אלמנט קישוטי שישרה אווירה חמימה? אנחנו נשמח לבנות את האלמנט הייחודי כפי שאתם מדמיינים אותו.